1xbet – bonusy

1xbet bonusy Vkladový bonus. Získat můžete u 1xbet bonus již v rámci prvního vkladu, a to do výše až 100 %. Limitován je však částkou 100 EUR. K bonusu je nutná registrace a provedení prvního vkladu. A to ve výši alespoň 10€. Následně vám bude okamžitě připsán bonus.

Připsání vstupního bonusu má však své další podmínky. Tou první je skutečnost, že bonus může být připsán pouze na 1xbet účet, který má plně vyplněný profil. Druhé omezení se vztahuje na protočení bonusu. Podle současných podmínek tak platí, že bonus je potřeba protočit minimálně 5x v akumulovaných sázkách. Každá akumulovaná sázka by pak měla obsahovat alespoň 3 události, případně více. Alespoň 3 události v akumulátoru také musejí mít kurz 1.40 nebo vyšší. Protočení je ze strany 1xbet.com uznáno pouze tehdy, pokud veškeré sázky podané v rámci této částky byly zpracovány.

Pokud nesplníte výše popsané podmínky, nemůžete si u 1xbet žádné prostředky z účtu vybrat. Bonusy či výhry pocházející z bonusových prostředků budou pokládány za neplatné.

1xbet registrace – bonus 2.700 Kč »
1xbet bonus nelze využívat v kombinaci s jakýmkoli dalšími promoakcemi a stejně tak je povolený pouze jediný bonus na jednoho uživatele. Pokud byste se toto pravidlo pokoušeli obejít, vystavujete se riziku postihu. V krajním případě to může být až smazání vašeho účtu a s ním samozřejmě přijdete i o veškerý zůstatek. V případě, že byste o bonus zájem neměli, máte právo se ho samozřejmě předem zříci.

Pravidelné promoakce

V současné době nabízí sázková kancelář 1xbet širokou nabídku promoakcí, které se pravidelně obměňují. Zajímavým je například 1xbet bonus, který můžete dostat jako jakousi podporu za sérii prohraných sázek.

Podmínky pro bonus za sérii někoílika prohraných sázek v řadě: Proher musí být minimálně alespoň 20 po sobě, a to za období 30 dnů. Následný bonus se pohybuje od 100 do 500 dolarů, v závislosti na tom, kolik jste původně vsadili. V případě tohoto bonusu je nutné pamatovat ještě na to, že pokud jste si vybrali akumulované sázky, tak musejí být podány na různé sporty a různé výsledky. Jinak na tento bonus ztrácíte nárok.

Nutné je zmínit, že 1xbet aktuálně nenabízí 1xBet reload bonus a stejně tak se nelze začlenit do žádného reload věrnostního programu.

Bonusové hry

Bonusové hry 1xbet jsou tvořeny 1xPexesem, dále 1xLoterií, 1xTruhlou, 1xTrezorem, Kolem štěstí a Denní loterií. Principem těchto her je získávání mimořádných výher, případně sbírání bonusových bodů, přičemž platí, že čím více hrajete, tím větší šanci k jejich nasbírání máte.

Denní jackpot v 1xbet casino

Vždy je potřeba sledovat individuální podmínky nabídky. Ta se mění denně a je nutné se při sázení řídit nastavenými pravidly. Časovač na webu pak odpočítává, kolik zbývá v daný den ještě času, než se opět úkol pro hráče změní. V 0:00 MSK se výherci připíše jackpot a současně dojde k uveřejnění nového zadání. I výše výhry bude uvedena na webu. Zda jste vyhráli vy konkrétně, na to vám odpoví číslo tiketu, které si najdete v aktuálním a předešlém losování.

1xbet bonusový kalendář eSporty

V principu se nejedná o sázky na skutečná sportovní utkání, ale na ta virtuální, ať je to fotbal nebo třeba koňské dostihy. Během daného dne sázíte na vybraný konkrétní sport. Cashback se u bonusového kalendáře pohybuje na až 30%.

Postupem času sázková kancelář 1xbet začíná být stejně populární jako sázková společnost Bet365. Samozřejmě, že Bet365 zůstává absolutním lídrem na mnoha trzích, ovšem porovnáváme-li Bet365 bonusy a nabídku, zjistíme, že jí Bet365 nemá o moc větší. Navrhujeme porovnat nabídku s tou, jakou vlastní Bet365, po přihlášení se přes Bet365 sportfogadás. Bezpochyby Bet365 a 1xbet jsou momentálně nejlepší sázkové kanceláře současnosti na internetu.

1xbet – bonusy
5 (100%) 3 votes