1xbet mobilní sázení

1xbet mobil Mobilní sázení si získává stále výraznější oblibu pro svou dostupnost. Díky rozmachu chytrých telefonů dnes již většina lidí toto zařízení u sebe běžně má, hrát můžete tak kdykoli a kdekoli. Jak hrát u 1xbet, jaké jsou výhody mobilního hraní a na co byste si měli dát pozor?

Pro zjednodušení sázení pomocí mobilního telefonu nabízí 1xbet aplikace:

1xbet aplikace pro Android je určena pro systémy 4.1 a vyšší. Stáhnout si ji můžete zdarma rovnou na webu provozovatele, případně na Google Play. Jinou možností je aplikace pro chytré telefony s operačním systémem iOS. Ta je k dispozici v AppStore. Zde si také můžete stáhnout aplikaci určenou pro třídění a nakupování promo kódů. Máte-li telefon podporující javu, můžete si také stáhnout z oficiálních stránek 1x bet aplikaci určenou pro toto řešení.

Zároveň pro snazší sázení na klasickém počítači lze získat speciální software. Jmenuje se 1xWin a podporuje operační systém Windows, a to konkrétně verze Xp, Vista, 7, 8 a 10.

1xbet registrace – bonus 2.700 Kč »
Jak se 1xbet obilní aplikace ovládá

Vaše vybrané mobilní zařízení by mělo podporovat možnost stahovat z neznámých zdrojů, jinak je možné, že se stažení souboru nepodaří. Pokud 1xbet aplikaci úspěšně stáhnete a nainstalujete, pro její používání budete potřebovat standardní přístupové údaje, které jste si na webu zadali při registraci. Pro všechna zařízení vám pak stačí jediný login a heslo. Dále už ovládáte sázky standardně tak, jak jste zvyklí z webu. To znamená, že si v menu vyberete příslušný sport, zvolíte si svoje tipy, vsadíte a volbu potvrdíte. Celé prostředí je velmi intuitivní.

Je mobilní aplikace nezbytná

Pro hraní z mobilního telefonu není aplikace úplnou nutností. Stránky 1xbet jako takové jsou pro prohlížení z těchto zařízení optimalizovány. Byť se musíte smířit s tím, že je to na úkor dostupnosti některých funkcí a poněkud okleštěného grafického zpracování. Nicméně nespornou výhodou je, že dokáže uspořit objem stahovaných dat. V okamžiku, kdy nejste na wifi a využíváte mobilní internet, tak lze její použití více než vřele doporučit.

Jak jsme již výše zmínili, pro sázení na 1xbet pomocí mobilního telefonu anebo tabletu není instalace aplikace vysloveně nutností. Při přístupu na web 1xbet z těchto zařízení stránky sázkové kanceláře samy rozpoznají jakou verzi sázkařovi nabídnout, aby celý servis 1xbet byl pro něj co nejlépe optimalizovaný.

Pokud by se tak nestalo, můžete si aktivovat mobilní variantu webu i ručně. V první řadě si musíte samozřejmě pamatovat přesnou adresu webu. Dále už je to poměrně jednoduché, stačí vědět, že před adresou je zpravidla nutné napsat „m.“.

Vkládání a výběry peněz přes mobilní telefon

Možnost vložit peníze prostřednictvím mobilního telefonu na svůj hráčský účet patří k naprostému standardu, který online kasina poskytují. A výjimkou není v tomto směru ani 1xbet – i zde je tento způsob vkladu peněz možný. Vše funguje na principu zadání požadavku, na jehož základě pak obdržíte sms s autorizačním kódem. Ten vyplníte, odešlete a během okamžiku je dobití účtu realizováno, a to bez ohledu na to, u kterého mobilního operátora jste. Buď vám bude částka stržena z kreditu, případně se tato transakce započítá do vyúčtování, které každý měsíc dostáváte. More info here

Počítat musíte obecně u tohoto typu plateb předem s několika specifiky. Tou první je fakt, že si tak dobijete pouze nižší částku, limit se pohybuje zhruba okolo 50€ . Naopak výběry tímto způsobem realizovat nelze vůbec. Svůj účet vždy musíte mít provázaný s elektronickou peněženkou nebo s bankovním účtem. Další nevýhodou jsou poměrně vysoké poplatky. Mohou se pohybovat až okolo 2€. Na rozdíl od řady jiných platebních metod je nicméně vkládání přes mobilní telefon rychlé. I když tedy nesporně má svá omezení, stále se jedná o velmi oblíbenou metodu.

1xbet mobilní sázení
5 (100%) 2 votes