22bet

22bet bonus 122€ Sázková kancelář 22bet nabízí hráčům velmi pestrou škálu různých možností zábavy. V následujícíc recenzi se na ni podíváme podrobněji.

O 22bet

Sázková kancelář 22bet svou činnost zahájila v roce 2007. Oficiálně je zaregistrovaná, podobně jako mnoho jiných poskytovatelů v tomto oboru, na Kypru, jedná se však o společnost, která vznikla původně v Rusku. Tato značka patří momentálně pod společnost Marikit Holdings.

V roce 2017 svoje služby rozšířila také do světa online, díky tomu se zpřístupnila většímu počtu hráčů nejen ve východní Evropě. Nutně došlo také ke vzniku řady jazykových mutací webových stránek. Celkem jich je v současné době zhruba 50.

22bet registrace – bonus 122 EUR »


Bezpečnost a licence

Nelze zjistit, kým je společnost 22bet oficiálně licencována. Tento údaj se nikde neuvádí, podle některých zdrojů by to mělo být Curacao eGaming. Přestože to nemusí nevyhnutelně znamenat, že provozovatel funguje zcela bez licence, tudíž by mohly být ohroženy vaše peníze nebo zneužity citlivé údaje, jednoznačně je pro hráče výhodnější, když provozovatel podrobně popíše, která povolení k provozování své činnosti má.

Registrace

Registrace je velmi jednoduchá, požadované informace nemusíte vůbec vyplňovat, pokud se rozhodnete pro jednodušší založení účtu přes sociální sítě. Tam už svoje osobní údaje sdílíte, lze tak obejít nutnost jejich opětovného vyplňování.

Jestliže se svými veřejnými profily jinde nechcete účet v kasínu propojovat, v rámci klasické registrace budete zadávat jméno, příjmení, zemi, požadovanou měnu, telefonní číslo sloužící pro zabezpečení účtu a e-mail, na který vám posléze přijde odkaz pro ověření, že jste si účet zakládali skutečně vy.

Nabídka sázkové kanceláře

Zahrát si na 22bet můžete kasino hry, hry v live režimu a také vsázet na sportovní sázky. Celkem nabízí sázková kancelář 1000 událostí denně. K dispozici jsou i online automaty. Relativně mladá sázková kancelář tak šíří svých služeb zvládá velmi dobře konkurovat i starším zavedeným značkám.

V nabídce jsou hry od mnoha předních světových vývojářských studií, například NetEnt, ale také Gameplay, Spinmatic nebo 1x2gaming. Živé hry zajišťují například vývojářské týmy Extreme, Evo, Ezugi nebo Authentic.

U sportovních sázek si můžete vsadit na sporty běžné i ty, které masově populární úplně nejsou. Nechybí tak tenis či fotbal, ale také například i pozemní hokej. Celkem jich mají příznivci sázení k dispozici asi čtyři desítky.

V nabídce je také více než 100 lig, a to včetně těch velmi známých jako Anglie, přes naprostou exotiku v podobě například ligy súdánské. Například v loňské sezóně Premier League se fanoušci sportovního sázení mohli těšit na více než 1000 sázkových trhů na zápas.

Zásadní předností, která hovoří pro sázkovou kancelář 22bet jsou zejména extrémně vysoké kurzy. Využít můžete všechny základní typy kurzů, tedy desetinné, zlomkové čili anglické i pro našince relativně nejméně blízké kurzy americké. Minimální požadovaná sázka činí 0,20 EUR. Sázet lze i jediným kliknutím.

Live sázky

Zanedbatelná není ani možnost tzv. live sázení. V rámci e-sportů si můžete vsadit na všechny výše uvedené, což znamená celkem zhruba 40 různých sportů.


Live kasíno

Live režim nemůže chybět ani u kasínových her. Díky tomu si můžete užít pravou atmosféru kasína s reálnými krupiéry rovnou u svého vlastního počítače.

Mobilní kasíno

Tak jako je dnes již u většiny sázkových kanceláří standardem, ani v tomto případě nechybí možnost si zahrát nebo vsadit nejen prostřednictvím počítače, ale také díky aplikaci v chytrém telefonu. Ta je dostupná standardně pro Android, iPhone, ale také ještě pro Windows Phone.

22bet registrace – bonus 122 EUR »

Dostupné platební metody

Aktuálně nabízí sázková kancelář celkem zhruba 160 platebních metod, s tím, že některé jsou specifické pouze pro danou lokalitu. Předem si tak raději ověřte, zda je vybraná alternatva ve vaší zemi dostupná.

Vklady jsou bez poplatků, výše minimálního vkladu činí u většiny způsobů 1 EUR. Výběry většinou trvají pouze 15 minut, nejvýše budete čekat řádově několik hodin. Počítat je nutné s tím, že realizace plateb může být mírně pomalejší v průběhu víkendů.

Stále nejpopulárnější možností pro většinu lidí určitě zůstávají vklady běžnou platební kartou, případně prostřednictvím elektronických peněženek. Sázková kancelář však umožňuje i méně známé platební metody, dokonce i platby prostřednictvím kryptoměn.

Bonusy


Bonusy jsou v kasínu poměrně netradiční. Uvítací bonus totiž místo celkem obvyklých 100 % nabídne 122% bonus do hodnoty až 50 EUR a k tomu navíc ještě 22 sázkařských bodů. Bonus si můžete uplatnit v kurzových sázkách i v kasínu. Druhým bonusem je ten ve výši 22 % až do výše 50 EUR.

Symbolická 22 se tak odráží nejen v bonusové nabídce, ale především přímo v názvu sázkové kanceláře. Nechybí ani další pravidelné promoakce a bonusy, například páteční Reload bonus až do výše 50 EUR.

Technická podpora

Technická podpora funguje nonstop, reakci na svůj dotaz nebo vyřešení problému můžete očekávat v krátkém čase, problémy v tomto směru hráči nezaznamenávají. Zákaznickou podporu seženete na e-mailu nebo prostřednictvím živého chatu. Svůj problém můžete také zkusit vyřešit ve FAQ. Telefonická podpora dostupná není.

Licence v ČR

Pro české hráče zůstává bohužel nabídka 22bet nedostupná. Sázková kancelář není v současné době držitelem licence, nemůže tudíž na českém území v odvětví hazardních her legálně působit. Mezi další zakázané země patří nyní v rámci Evropy například též Francie nebo Nizozemsko.

22bet
5 (100%) 1 vote