1xbet technická podpora

1xbet kontakt Jak je na tom 1xbet s technickou podporou? Sázková kancelář nabízí v současné době webové stránky, které jsou plně lokalizovány do cca 35 světových jazyků a umožňuje si vsadit v několika desítkách měn. Ruku v ruce s tím jde i technická podpora, kterou poskytuje v několika desítkách jazyků. Zda je mezi nimi právě ten váš, to zjistíte v seznamu na stránkách. Zde jsou rovněž dostupné i kompletní obchodní podmínky, nicméně nečekejte bohužel jejich překlad do všech jazykových mutací. Nejlépe tedy je, pokud vládnete angličtinou.

Jak konkrétně kontaktovat 1xbet podporu?

E-mail

První možností je kontaktovat kdykoli technickou podporu 1xbet e-mailem, a to konkrétně na adrese info-en@1xbet.com. Ta je určena obecným dotazům, dále poskytuje provozovatel kontakt na bezpečnostní službu, a to na adrese security-en@1xbet.com. Ostatní kontakty nejsou určeny pro hráče, ale pro potenciální obchodní partnery a pro zástupce médií.

1xbet telefon

Můžete se s dotazy obracet na podporu 1xbet přes telefonickou linku. Je dostupná na telefonním čísle 8 (800) 555-51-81 a připomínky zákazníků se na ní řeší nonstop.

1xbet registrace – bonus 2.700 Kč »
Chat

Také máte možnost využít kontakt přímo na webu 1xbet.com, kde s vámi případné nesrovnalosti bude řešit zaměstanec 1xbet v živém chatu. Může se vám však stát, že se v chatu objeví zpráva, že pracovník je momentálně offline, a to i v pracovní dny. Pak je na vašem zvážení, zda chvíli počkat, pravděpodobně do několika málo minut bude podpora opět dostupná, případně využít namísto chatu e-mail. Komunikace přes chat je možná v několika jazycích.

Kontaktní formulář

Na webu 1xbet .com najdete rovněž formulář, jehož prostřednictvím můžete zaměstnance této sázkové kanceláře kontaktovat. Stačí na sebe uvést e-mail pro odpověď – odpověď by jste měli obdržet nejpozději do 24 hodin. Viac zde: sportbet-bonus.com/1xbet

Sociální sítě

Na sociálních sítích samozřejmě nemusíte sledovat pouze aktuální novinky ze světa 1xbet. Facebook a Twitter dávají prostor i pro řešení dotazů. Pozor, oba účty jsou samozřejmě spravovány v angličtině.

Nápověda přímo na webu 1xbet.om

Pokud by vám nebylo cokoli jasné, na 1xbet webových stránkách najdete poměrně detailní pravidla ohledně sázek a sázení a rovněž i nápovědu a postupy třeba pro stažení a instalaci mobilní aplikce. Vše je současně pro větší názornost krok po kroku doplněno obrázky.

1xbet technická podpora
4.5 (90%) 2 votes